Saját dal
2012.09.01 10:09
Sziasztok! Itthoni körülmények között felvettük az eslő saját nótát, ezért a minősége nem kitűnő, de hallgatható. Fogadjátok sok szeretettel! :) 
Sziasztok! Itthoni körülmények között felvettük az eslő saját nótát, ezért a minősége nem kitűnő, de hallgatható. Fogadjátok sok szeretettel! :) 
Júl. 20.-án a Kárpátia zenekar ismét fergeteges koncertet adott Kapuváron, melyen felléphettünk velük egy dallal. Most az "Erdély szabad"-ot játszottuk, köszönjük szépen a lehetőséget a zenekarnak :) A készített videót megnézhetitek itt. :)
|
|