Sziasztok!

Ábrahám Márk és Ábrahám Máté vagyunk, testvérpár Fertőszentmiklósról. Ezen az oldalon megtaláljátok a videóinkat, és a fellépéseken készített képek is elérhetők a képgalériákban. Véleményeiteket szívesen fogadjuk a vendégkönyvben és az üzenőfalon, de akár e-mailben is!

Kárpátia - Hintaló cover

Hírek

Új videók!

2012.07.14 19:42

Sziasztok!

Ismét felvettünk pár videót, melyek már feltöltés alatt vannak!

Fogadjátok sok szeretettel! :)

Fellépés!

2012.06.21 13:31

Június 23.-án, szombaton saját fellépésünk lesz, Fertőújlakon, délután 17:30-tól. Sok szeretettel várunk mindenkit, rendhagyó lesz a buli, és csak KÁRPÁTIA nótákkal készülünk! 

Tételek: 11 - 12 ból 16
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>