Új videók!
2012.07.14 19:42Sziasztok!
Ismét felvettünk pár videót, melyek már feltöltés alatt vannak!
Fogadjátok sok szeretettel! :)
Sziasztok!
Ismét felvettünk pár videót, melyek már feltöltés alatt vannak!
Fogadjátok sok szeretettel! :)
Június 23.-án, szombaton saját fellépésünk lesz, Fertőújlakon, délután 17:30-tól. Sok szeretettel várunk mindenkit, rendhagyó lesz a buli, és csak KÁRPÁTIA nótákkal készülünk!
|
|